Dobry kredyt dla studenta.

Kredyt studencki to najbardziej opłacalny kredyt na rynku, niestety dostępny tylko dla studentów. O taki kredyt mogą ubiegać się osoby studiujące na studiach dziennych, wieczorowych, lub zaocznych, które przez rozpoczęciem nauki nie ukończyły 26 lat. Studia mogą być zarówno licencjackie, magisterskie czy też doktoranckie, jeśli tylko spełniamy wymóg wieku, to nie ma to znaczenia, zobacz atrakcyjne kredyty dla każdego na http://www.finansowe-promocje.pl/.

Wymagania dla kredytobiorców.

Poza wiekiem nie wyższym niż 26 lat należy spełnić kryterium dochodowe. Dochód netto na członka rodziny nie może być wyższy niż 2500,00 zł.

Jak wygląda wypłata kredytu?

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego bank przyznaje kredyt na cały okres studiów. Oczywiście urlop dziekański czy też zawieszenie nauki powodują utratę kredytowania. W każdy mroku akademickim należy przedstawiać w banku potwierdzenie kontynuowania nauki. Kredyt jest wypłacany przez 10 miesięcy roku akademickiego od października do lipca. Kwota, która wpływa na konto studenta to 600,00 zł. money-1772642_640.jpg

Na co przeznaczyć kredyt?

Bank nie sprawdza na co przeznaczone są pieniądze z kredytu studenckiego. Nie trzeba przedstawiać w banku faktur czy rachunków. Z założenia kredyt ten ma być pomocny w życiu studenckim, opłacie mieszkania, książek, korepetycji, ale w rzeczywistości można go wykorzystać na dowolny cel. Jeśli finansujemy studia z własnej kieszeni, pracujemy albo pomagają nam rodzice, to pieniądze możemy przeznaczyć na coś innego. Można je wpłacić na konto oszczędnościowe, założyć lokatę, albo zainwestować. Odważniejsi studenci za pieniądze z kredytu mogą nauczyć się grać na giełdzie a nabytą wiedzę wykorzystać w przyszłości.

Kiedy następuje spłata kredytu?

Kredyt studencki jest wypłacany przez cały okres studiów, natomiast jego spłata następuje dopiero 2 lata po zakończeniu nauki. Okres spłaty może być dwa razy dłuższy niż czas wypłacania kredytu. Przykładowo, jeśli kredyt pobieraliśmy podczas 5 lat trwania nauki, to spłacać możemy go nawet przez 10 lat. Najlepsi studenci mają także szansę na umorzenie części kredytu (do 20%).

Kredyt studencki jest świetnym rozwiązaniem dla młodych osób. Pomaga nie tylko w studiach ale może zagwarantować świetny start w przyszłość po zakończeniu nauki.

  • Author: xnz3np
  • Date: 06-11-2017, 10:40

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.szansanakredyt.pl/index.php?trackback/15

This post's comments feed