Kredyt gotówkowy w Banku BPH

money-621349_640.jpg Kredyt rozwiązuje problemy

Bardzo często zdarzają nam się sytuacje, kiedy pilnie potrzebujemy szybkich pieniędzy. Sytuacje są na tyle pilne, że gotówka potrzebna jest nam z dnia na dzień. W takich przypadkach bardzo często decydujemy się na pierwszy lepszy kredyt, który nie koniecznie jest dla nas dobrym rozwiązaniem. Rata miesięczna może być na tyle duża, że będziemy mieć duże problemy ze spłatą takiego kredytu na czas. Warto nawet w takich pilnych sytuacjach sprawdzić rankingi najlepszych kredytów jakie bez problemu znajdziemy w internecie. Taki ranking kredytów posiada wszelkie najnowsze informacje odnośnie promocji w danych bankach, a także można porównać kilka różnych kredytów ze sobą, aby wybrać ten najkorzystniejszy dla nas. W rankingu podana jest także rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Decyzja o kredycie powinna być przemyślana nawet jeżeli musi być szybko podjęta. Warto usiąść chwile przed komputerem i prześledzić oferty zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Kredyt gotówkowy w Banku BPH

Wybierając kredyt gotówkowy w Banku BPH na kwotę dziesięciu tysięcy złotych na okres dwunastu miesięcy bank zaproponuje nam oprocentowanie w wysokości 8,99%. Prowizja dla banku będzie wynosiła 9,99%. Nie ma za to żadnych dodatkowych kosztów za przygotowanie kredytu. RRSO wynosi w przypadku tego kredytu 31,04%. Bank na tej podstawie na podstawie oprocentowania i prowizji wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 961,83 złote. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić to suma 11541,93 złote. Koszta dodatkowe będą wynosiły 999 złotych zaś suma odsetek jakie przyjdzie nam spłacić wyniesie 542,93 złote. Nie zapłacimy nic za miesięczne prowadzenie rachunku. Z tej oferty możemy skorzystać chcąc pożyczyć maksymalnie dwieście tysięcy złotych, które możemy rozłożyć aż na okres stu dwudziestu miesięcy.

Dla kogo jest idealny kredyt gotówkowy w Banku BPH

Kredyt gotówkowy w Banku BPH skierowany jest zarówno dla stałych klientów banku jak i dla klientów nowych. Można pożyczyć dosyć dużą sumę pieniędzy i co ważne rozłożyć ją na naprawdę spoty okres czasu. Bank gwarantuje, że do skorzystania z oferty wymagane są minimalne formalności, a decyzja wstępna jest wydawana w bardzo szybkim czasie. Po podpisaniu umowy z bankiem mamy aż trzy tygodnie na to, aby od tej umowy odstąpić. P o odstąpieniu od umowy możemy zwrócić wszystkie pożyczone pieniądze bez żadnych konsekwencji, ani bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Jest to bardzo ważne i przydatne, kiedy potrzebowaliśmy pieniędzy na chwilę. Bez problemu je zwrócimy.

  • Author: xnz3np
  • Date: 25-05-2017, 07:37

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.szansanakredyt.pl/index.php?trackback/12

This post's comments feed